Equips

FUTBOL SALA

INFANTIL

Carlos Sevilla,Victor Bravo, Alex Barany, Albert Lopez, Grendy Huacon, Oscar Santes Mases, Hanza Benamar, Xavier Baami, Omar Mahedero, Cristian Bonilla i Nacho Ros.

1r Entrenador: Eric Pantín

2n Entrenador: Hicham Morazzani

JUVENIL

Sergio Casas, Víctor González, Guillermo Faz, Daniel Villodres, David Sánchez, Abdelmoujoud Hamzaoui, Ayoub El Khatab, Hicham Morazzani, Sergi Latorre, Oriol Escuder, Nacho Marfil, Adrián González, Sergi Enrique, Carlos Ruiz

Entrenador: Carlos Lorente

CADET

Edgar Vázquez Finkener, Eric Pantin Álvarez, Víctor González Ballesteros, Raúl Morales Reverter, Jose Manuel Santos Díaz, Sergio Casas Bonet, Daniel Villodres Moreno, Guillermo Faz Fernandez, Yuri Lledó Gutiérrez, Rubén Batista Aguilera, Eric Gloria

Entrenador: Miguel Villacañas Esteve

FEMENÍ

Lorena Toraño, Lucía Araujo, Miriam Sousa, Yeimi Morbán, Sara Martos, Naím Rico, Jessica Villacañas, Laia Sánchez.

Entrenador: Miguel Villacañas Esteve

BÀSQUET MIXTE

Laia Julvé, Carla Torres, Ferran González, Eduardo Hurtado, Pamela Castro, Zainab Chentouf, Paula García, Nadia Ecube, Sergio García. Víctor Tauste, Paula Pozo.

Entrenadors: Aitor Garcia i Alejandro Herrera

GIMNÀSTICA RÍTMICA

Baby’s: Leire Bou, Sara Notario, Anna Sánchez, Sara Linares, Marta Ramos, Chloe López, Ona Atanet, Laura Ruiz, Jana Atanet, Blanca Ramos i Bianca Tàpia.

Grup A:  Lara Suarez, Olga Burón, Esther Muñóz, Ainoa Capellas, Yanira Corral, Elena Ocaña, Paula Notario, Sara Vila,Serena Sánchez, Clàudia Puig, Ester Morera,Ainoa Valls, Laia Raya, Sara Viñals, Amanda Romero, Maria Ruiz, Laia Conde, Andrea Moreno i Alba Barbieri.

Grup B: Abril Miranda, Judith Fernández, Marina Oliva, Sílvia Hernández,Anna Guerrero, Paula Morera, Eva Finestres, Paula Fernández, Maria Martín, Alícia Altaba,Marta Rodríguez i Mireia Alfonso.

Elegance: Laia Vidal, Ximena Palomar, Gisela Salvat, Claudia Padilla, Júlia Viñals, Berta Riu, Alba Fernández, Anna Salvador, Sandra Martinez, Laura Moreno, Ona Aybar, Estefania Català, Lily Montero, Carla Bueno, Cristina Pini i Ariadna Alvarez.

Entrenadores: Patricia González Fañanas i Esther Domingo Barrios

TENNIS TAULA

Membres: Kevin Barrera, Yating Hu, Eduardo Roldán, Pau Barea, Kevin Tarriño, Allan Manuel Zambrano, David Hurtado, Javier Iglesias, Tomás Márquez, Yonut Dragan, Adrià Serra

Entrenador: Miquel Arnau, entrenador oficial de la Federació Catalana de Tennis-Taula

FUNKY

Omar Barranco, Bea Ortega, Patrcia Sanchez, Genesis, Helena Puig, Marina Garcia, Yoli Camacho, Agustina Reinoso, Irene Martinez, Monica, Flor, Paula Trigueras, Daiara Escala, Melania Gomez, Ana Maria Rubio, Laura Escaño, Daniela Sandoval, Miriam Segura, Sara Ruiz i Cristian Gonzalez

KORFBAL

INFANTIL

Carlos Saez Campaña, Manuel García San Emeterio, Alex Miró Ayala, Dani Villodres Moreno, Guillermo Faz Fernández, Arnau Gutierrez García, Yeimi Morban Carreño, Carolina Díaz Anguis, Laia Julve Tomás, Paula Pozo Pascual, Raquel Rivas Pérez i Naïm Rico Rodríguez

CADET

Hicham Morazzani, Raúl Romero Delgado, Cristian Vorobchievici, Kilian Rodríguez Rendón, Jordi Serrano Valenzuela, Desirée Romero Delgado, Beatriz Ortega Ruiz, Judith López Portillo, Paula Martínez Castillo, Jessica Villacañas Esteve, Ada Beltran González, Estela Hernández Pérez, Alejandro Herrera Moral i Ángela Muñoz Delgado

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s




%d bloggers like this: